Išjudinti plungiškius vis dar sunku

2011 / 11 / 07

2011-10-07

Rūta ŠALTMERYTĖ

Rugsėjo 24 d. Plungėje prasidėję renginiai, skirti Pasaulinės judėjimo sveikatos labui savaitei paminėti, tęsėsi ir visą praėjusią savaitę. Savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Kultūros ir sporto skyrius bei Atviras jaunimo centras kone kasdien kvietė miesto gyventojus būti aktyvius ir į rankas paimti tai lanką, tai šiaurietiško ėjimo lazdas, tai futbolo ar krepšinio kamuolius.

 

Savaitė už praėjusį šeštadienį pradėta jaunimo naktinio krepšinio varžybomis 3x3 „Žemaitijos suvenyro“ sporto salėje, o sekmadienį Plungės centriniame stadione rungtyniavo futbolininkai. Ir tai ne viskas. Iki pat penktadienio gyventojai dalyvavo ir kituose renginiuose: šiaurietiško ėjimo, orientacinio sporto, smiginio, stalo teniso varžybose.

Praėjusį penktadienį paskutinę Pasaulinės judėjimo sveikatos labui savaitės dieną ketinta užbaigti masiniu ėjimu ir bėgimu. Deja, galbūt aktyviai visą savaitę sportavę ir pasisotinę sportui skirtais renginiais, o gal dėl neveiklumo, į masiniu turėjusį virsti renginį neatėjo... nė vienas dalyvis. Rengėjus, norėjusius atkreipti žmonių dėmesį į fizinio aktyvumo kiekvieno mūsų sveikatai svarbą, toks akibrokštas nustebino, tačiau jie sakė tikį, jog kitais metais susidomėjusiųjų bus. Ir ne vienas.

Tiesa, po pusvalandžio vykusiame šaudymo iš lanko sporto renginyje norinčiųjų į taikinį paleisti strėlę jau šiek tiek atsirado. Teko pastovėti ir eilutėje. Plungės dvaro parke, prie žirgyno, susirinkę šauliai ne tik išbandė savo taiklumą, bet ir stebėjo savaitės baigiamojo renginio šokėjų pasirodymus - savo programomis žiūrovų akis džiugino R. Šilenskienės sporto centro kolektyvas bei G. Žlibinienės vadovaujama „Riva“.

 

http://zemaiciolaikrastis.lt/12704/isjudinti-plungiskius-vis-dar-sunku/

Tinklaraštis.

Atgal